Доставка та оплата

Умови доставки:
  • Нова пошта:  Доставка відбувається на відділення Нової Пошти, вартість доставки  розраховується  за тарифами Нової Пошти. Усі проплачені замовлення готуються до відправлення на наступний день.
  • Кур’єрська доставка: Кур’єр доставить замовлення додому чи в офіс. Під час оформлення замовлення оператор повідомить точний час доставки. Швидкість доставки – 2 год з моменту оплати. Вартість доставки по Львову – 100грн, в межах 3-х км від точки продажу (за межі міста доставляємо за попереднім прорахунком). При замовленні від 2500 грн – доставка по Львову безкоштовна.
  • Самовивіз: Львів, вул. Руська, 8

ЯК ЗАМОВИТИ:
В онлайн замовленні або зателефонувати у магазин за адресою: вул. Руська, 8:
 +380987708306,  години роботи з 12:00 до 21:00
ЯК ОПЛАТИТИ?
–    Оплата замовлення відбувається в безготівковій формі через додаток «LiqPay»

Умови повернення:
Клієнти магазинів «Наливки зі Львова» мають можливість здійснити обмін та повернення придбаних товарів у випадках визначених законодавством.

 Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», Ви маєте право повернути товари неналежної якості* або замінити їх на такі ж товари або на аналогічні, з числа наявних у магазині товарів належної якості – в межах терміну придатності товару. 

 *неналежна якість товарів – будь-яка невідповідність продукції вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, вимогам, що пред’являються до неї, а також інформації про продукцію, наданій виробником (продавцем).

 Відповіно до Закону України «Про захист прав споживачів», Ви маєте право повернути або обміняти непродовольчі товари належної якості протягом 14 календарних днів з моменту придбання товару.

Обмін або повернення товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий Вам разом з проданим товаром.

 Звертаємо Вашу увагу на те, що у відповідності до п. 28 Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 30 липня 1996 р. № 854, також окремо визначено, що алкогольні напої належної якості обміну та поверненню не підлягають.

 Вимоги споживача розглядаються магазином після пред’явлення споживачем розрахункового документа з позначкою про дату продажу.

 З вимогою про здійснення повернення чи обміну товарів Вам необхідно звернутися до магазину «Наливки зі Львова» за адресою: м. Львів, вул.Руська, 8 або вул.Староєврейська, 7 за телефонами: +380 98 779 8306 і повідомити про необхідність повернення товару.

 Наші магазини завжди йдуть на зустріч нашим клієнтам. Для здійснення повернення товарів Вам необхідно надати разом з товарами, що підлягають заміні або продажу, наступні документи:

  • – Заява;
  • – Паспорт;
  • – Розрахунковий документ, що підтверджує придбання товарів у нашому магазині (фіскальний чек).

 

Для повернення коштів потрібно надати:

  • –  документ, що підтверджує оплату товару
  • –  якщо покупка товару була оплачена карткою – платіжну карту, з якої було здійснено оплату
  •  документ, що засвідчує особу.

У кошику немає товарів.

УВАГА !

Шановні гості

У зв’язко із військовим станом, продаж алкоголю здійснюємо в обмежений час з 12:00 по 21:00